بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

لک های رو بینی
Replies: ۱   Views: ۴۹۹  Subscribers: ۲

Posted by ezal65
   دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۸

سلام دوست عزیز ..

در مواجهه با هر نوع لکی در صورت ابتدا باید نوع و علت آنرا تشخیص داد و سپس به اقدامات درمانی پرداخت. لک صورت میتواند کک و مک، خال، لنتیگو و یا لک بارداری باشد. اغلب لک ها با آفتاب تشدید میشوند پس اولین و همیشگی ترین کار مصرف مرتب ضد آفتاب است. من از محصولات نوع خارجی و ایرانی معرفی میکنم هر کدام که دوست داشتید میتونید انتخاب کنید ولی توصیه من به شما از نوع خارجی میباشد باز باید در حد توان مالی شما باشد

محصولات خارجی

1-از ضد لک هایی مثل دپی وایت یا سرم ضد لک ایکلن یا همچنین ضد لک هایی مثل رکسول یا دکتر مووراد یا گراندل و یا سرم ضد لک ساکسین و ....که مارک های خارجی هستند که قیمت هاشون بالای 100 هزار تومنه  میتونید استفاده کنید 

........................................................................

محصولات ایرانی 

در مرحله اول روزانه از ویتامین سی خوردنی تا یک مدت استفاده کنید

شبها صورتتون و با یک شوینده ملایم بشورید و قبل خواب از کرم روشن کننده پیگمازوم فیس دوکس روی صورتتون بمالید بیشتر روی لکها

صبح ها با آب گرم و پنبه و یا  آب گرم خالی صورتتون و تمیز کنید و ازکرم c20 آردن استفاده کنید.

نیم ساعت قبل از اینکه بخواید بیرون برید حتما حتما از ضد آفتاب با spf 50  استفاده کنید .

اگر سوال دیگری براتون پیش اومد در زیر همین سوال بپرسید تا جوابشو واستون بزارم

موفق باشید