بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

لکه بینی های قهوه ای تیره وسیاه
Replies: ۱   Views: ۵٣٠  Subscribers: ۱

Posted by mahbobeh
   شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸

ببخشید من در بخش پرسش و پاسخ سوال پرسیدم ولی خب هنوز جواب نداده کسی این شد که این بحث رو ایجاد کردم شاید دیگران هم این مشکل رو داشته باشن در اینده تو این سایت بتونن سریعتر به جواب برسن

من 24 شهریور دوشنبه, بعد از دقیقا هفت روز از قطع قرص ضدبارداری خونریزیم شروع شد و از همون شب هم دوره جدید مصرف قرص رو شروع کردم (در کل دوماه هست که قرص مصرف میکنم بعد از دوسالی که از قطع قرصم گذشته بود) دوشنبه 31 شهریور هم خونریزی تموم شد ولی سه شنبه شب لک هایی (بیشتر از یکی دو قطره) بدون چسبندگی ولی تیره و رقیق مثل اب داشتم چهارشنبه خوب بودم تا شب بازم شبش این حالت رو داشتم تا پنج شنبه ظهر جمعه صبح هم بود معلوم بود از دیشب بوده ولی الان نیست رنگش هم قهوه ای و سیاه یعنی پنج شنبه شب سیاه بود دیشب یعنی جمعه هم در حد 3قطره با رنگ قهوه ای روشن بازم دیدم

در ضمن من نامزد دارم من باکره هستم و رابطه امون محدود به تماس الت هاس نه دخول و منی هم داخل نریخته روی واژن هم فکر نمیکنم ریخته باشه هم سه شنبه 1مهر و هم پنجشنبه 3 مهر این رابطه رو داشتم در ضمن طی چند روز گذشته یکبار قرصم رو یادم رفت بخورم فردا صبحش ساعت 5 خوردم الان استرس دارم یادم نیست که چه روزی بود (احتمالا یکشنبه یا شنبه بین 28 تا 30 شهریور) راستی قبلا هم کیست داشتم یعنی کلا پلی کیستیکم , و مدت یک ماهی هم بخاطر عفونت ناحیه کلیتوریس دارم مصرف میکنم

حالا سوالم اینه که ممکنه نشانه بارداری باشه؟ با وجود اینکه ماه پیش هم این روابط رو داشتم ولی پریود شدم دیگه نگران بارداری ناخواسته اونم به با این رابطه محدود نبودم "مثل همیشه هم بود شرایط خونریزیم

ایا باید نگران بارداری و لانه گزینی و این حرفا باشم؟!!!!

یا مربوط به کیست و یا تغییرات هورمونی؟

لطفا راهنمایی کنین

مرسی