بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟


پروتز سینه
Replies: ۱   Views: ۱٠٦٠  Subscribers: ۲

Posted by behzad-arta
   یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۷

پروتز سینه 

داشتن سینه هایی زیبا و خوش فرم برای بسیاری از خانمها اعتماد به نفس را به همراه می آورد . دلایل متعددی برای یک خانم وجود دارد که باعث می شود اقدام به انجام چنین جراحی نماید . پروتز سینه علاوه بر کمک به ایجاد تناسب اندام ، می تواند در جبران حجم از دست رفته سینه پس از بارداری و شیردهی مناسب باشد. همچنین این روش در مواردی که عدم تناسب بین سایز سینه ها وجود داشته باشد قابل استفاده است .
 

تکنیک عمل 

پیشرفتهای حاصل در روشهای جراحی بزرگ کردن سینه در سالهای اخیر این امکان را به جراحان می دهد تا بر مبنای نیاز و خواسته های بیمار روش جراحی را انتخاب نماید . در حال حاضر جراحی پروتز سینه با چهار تکنیک قابل انجام است :

  • ناحیه خط زیر سینه
  • ناحیه هاله نوک سینه
  • ناحیه زیر بغل
  • ناحیه دور ناف

که دو مورد اول شایعترین روشهای استفاده شده و مرسوم بین جراحان پلاستیک و زیبایی است . 

در جراحی پروتز سینه یک برش در ناحیه هاله نوک سینه یا در قسمت زیر سینه و در حد فاصل قفسه سینه و چین زیر سینه ایجاد می شود . پروتز سینه می تواند زیر عضله یا روی عضله قرار گیرد . پروتز های موجود در بازار دو نوع هستند.

  • پروتز سینه از جنس با محتوای آب نمکی
  • پروتز سینه از جنس با محتوای سیلیکونی

پروتزهای سیلیکونی شایعترین پروتزهای مورد استفاده می باشند که تاکنون در پنج نسل مختلف تولید شده اند و به دو شکل گرد و قطره اشکی و اندازه و حجم های متفاوتی وجود دارند .