بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟


کاشت مو در بانوان
Replies: ٠   Views: ٣۴٠  Subscribers: ۱

Posted by doctorebartar
   پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۳

کاشت مو در بانوان

ریزش مو در بانوان اغلب به صورت ارثی بوده است و شامل 20 الی 30 درصد است و این یک مشکل ژنتیکی می باشد که از پدر یا مادر به ارث می برند . در ریزش مو ارثی متاسفانه پیشرونده و ادامه ادار خواهد بود و حتی طاسی در بعضی از موارد دیده می شود که این مشکل از .طریق کاشت مو طبیعی در بانوان حل گردیده است پیوند مو فقط مختص آقایان نیست و پیوند مو در بانوان هم نیز وجود دارد و با روش های جدیدی که امروزه وجود دارد میتوان رضایتمندی بانوان از کاشت مو طبیعی را داشت اما اکثر بانوان از این موضوع .اطلاعات کافی ندارند که برای بررسی آن توضیحات کامل تری خواهیم داد

ریزش مو در بانوان به سه نوع تقسیم میشود:

  • بصورت موضعی :

   این ریزش مو به دودسته تقسیم میشود

   • دارای جوشگاه
   • بدون جوشگاه
 • وقتی در این حالت ریزش مو دارید باید ابتدا اثر بیماری که باعث ریزش مو شده برطرف گردد سپس تصمیم به کاشت مو بگیرید . در دسته بدون جوشگاه یک نوع بیماری که باعث ریزش مو شده آلوپس یاره آتا می باشد که در این حالت کاشت مو هیچ تاثیری در این باره نخواهد داشت و دیگر بیماری هایی که در این دسته قرار دارد آلوپسی نام دارد که بدلیل کشش مو بوجود می آید آن هم به دلیل محکم بستن موها به وسیله کش و یا تل و یا بافتن موها . این بیماری به دلیل محکم بستن موها با کشوتل مو و یا بافتن محکم موها بوجود می آید. این دلیل یکی از اصلی ترین علت های ریزش مو در بانوان می باشد یک نوع بیماری دیگر از این گروه ، بیماری تریکو تیلومانیا میباشد که شخص موی خود را میکند این کار به دلیل مشکلات عصبی و روانی که در فرد وجود دارد بوجود می آید. برای کاشت مو در این بیماری ها باید ابتدا این مشکل و بیماری برطرف گردد تا کاشت مو بخوبی جواب دهد.
 • ادامه مطلب
 • مطالب برگرفته شده از www.DoctoreBartar.ir