بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟


بعد از آفتاب گرفتن چه کرمی بزنیم؟
Replies: ٠   Views: ۱۴٠  Subscribers: ۱

Posted by yaldae
   سه شنبه ۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰

آفتاب گرفتن مقوله ای است که با وجود ضررهایی که برای پوست دارد، طرفداران زیادی دارد. در مدت زمان آفتاب گرفتن از انجام این کار لذت می بریم اما بعد از گذشت 40 دقیقه یا یک ساعت، التهاب پوست شروع می شود و آن زمان است که به استفاده از یک التیام بخش و یک کرم خنک کننده که داغی پوست را کم کند، شدیدا احساس می شود.

استفاده از محصولات افترسان این احساس نیاز را برطرف می کند. برند الارو به تازگی محصولی را وارد بازار کرده است که حاوی مواد آرام بخش پوست شامل آلفا بیزابولول و آلووراء است. این محصول  حاوی مواد آنتی اکسیدان برای پیشگیری از تخریب سلولهای پوست توسط اشعه UV است.

گاهی اوقات شدت صدمه به پوست ناشی از آفتاب گرفتن به حدی است که شاهد پوسته پوسته شدن و خشک شدن شدید پوست خواهیم بود. در این حالت استفاده از محصول افترسان ضروری می باشد. افترسان پوست را از حالت دهیدراته در می آورد و از پوسته پوسته شدن آن جلوگیری می کند.

برخی از افترسان ها مواد تثبت کننده رنگ را نیز دارند بطوری که برنزه شدن ناشی از آفتاب گرفتن را تثبیت می کند.  افترسان الارو جزو این دسته از محصولات است. بهترین کاربرد این محصول زمانی است که پوست در اثر آفتاب گرفتن یا سولاریوم، ملتهب و کمی داغ شده باشد. حس خنکی و آرام بخشی این محصول، بسیار مورد پسند مصرف کنندگان این محصول است که به دلیل وجود مواد التیام بخش و تسکین دهنده موجود در ترکیبات آن می باشد.

برای استفاده از این محصول پس از آفتاب گرفتن یا سولاریوم، به مقدار کافی بر روی کف دست بریزید و بر روی بدن ماساژ دهید. هر زمان که احساس کردید پوست بدنتان کم آب شده است آن را تکرار کنید.