بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟


لیفت با نخ
Replies: ٠   Views: ٧۱  Subscribers: ٠

Posted by atennaa_.
   چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷

می توان پیشرفته ترین روش لیفت با نخ را Thread Lift دانست. ما قصد داریم در این مقاله برای شما این روش تازه و پیشرفته را توضیح دهیم:
همانطور که میدانید سرعت روزافزون پیشرفت علم، تقریبا تمامی رویاهای انسان را به واقعیت بدل کرده است. یکی از بزرگترین این رویاها، رویای جوانی و پوستی زیبا و بدون چروک داشتن بود، که دیگر رویا و آرزو نیست. چرا که به کمک لیفت پوست، آن هم با نخ، هرکسی میتواند پوستی صاف و بدون چروک داشته باشد.

 

ترد لیفت

ترد لیفت در واقع روشی از لیفت پوست می باشد که با کمک از نخ های قابل جذب PDO مانند معجزه ای در  عمل پزشکی، برشمارده میشود.

 

ترد لیفت

شروع روش ترد لیفت از کشور کره بوده و هم اکنون در کل دنیا همه گیر شده است. اصول درمان با این نخ ها ساده و با حداقل عوارض جانبی بوده و مانند انقلابی در عمل جراحی های پلاستیک و زیبایی، جایگزین روش های قدیمی جراحی ها شده است.
مدت جذب این نخ ها حدود دو الی سه ماه می باشد و در ین حین هم کلاژن سازی و تکثیر فیبروبلاست ها در اطراف خود را برعهده دارند، تا پس از جذب کامل نخ، کلاژن های ساخته شده، بمانند و به بهبود حال شما، کمک کند.روش لیفت بانخ، آن هم ترد لیفت، روشی بدون نیاز به بیهوشی و جراحی می باشد و بصورت سرپایی در حداکثر 45 دیقه صورت میگیرد.
مزایا :
⦁    افزایش غلظت کلاژن و الاستین در پوست
⦁    افزایش گردش خون پوست ناحیه مورد عمل
⦁    یهبود ساختاری و tone پوست پس از عمل
⦁    علاوه بر لیفت ،اصلاح حجم صورت گرفته به زیباتر شدن صورت کمک میکند
توصیه مهم :

مهم ترین فاکتور برای یک نتیجه خوب در لیفت با نخ ،مهارت پزشک است. کلینیک پوست و مو وارسته، تحت نظر پزشک متخصص پوست و مو دکتر شمس با تجربه طولانی در این حوزه بهترین خدمات مربوط به لیفت صورت با نخ را انجام می دهد.