بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟


سئو سایت منفی
Replies: ٠   Views: ٣٦  Subscribers: ۱

Posted by misaghlearn
   سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴

سئو سایت منفی
سئو سایت منفی شاید عنوانی باشد که برای افرادی که با سئو سایت سروکار دارند و مقالات سئو سایت را مطالعه کرده اند آشنا باشد. اما سئو سایت منفی چیست و چه اثراتی و روندی را در سئو سایت دارد. سئو سایت منفی یعنی اقداماتی که اثرگذاری منفی را در بهینه سازی سایت دارد. برای مثال لینک های اسپمی یکی از مهم ترین مواردی هستند که با عنوان سئو منفی عنوان می شوند. اما حقیقت امر چیست . این موضوع را در این مقاله بررسی می کنیم.

سئو سایت منفی

سئو منفی چیست

فعالیت هایی که وب مسترها در روند سئو سایت انجام می شود اما موجب اثرگذاری منفی و بالعکس می شوند را با عنوان سئو منفی می شناسیم. برای مثال لینک های اسپمی ، لینک های نامعتبر ، لینک ها نافالو در حجم بسیار. این صحبت شنیده می شود که سئو منفی را برای سایتی اجرا نماییم تا از پیشرفت آن در روند سئو سایت جلوگیری کنیم. اما در حقیقت اگر سایت شما به واسط پروفایل کاریش در گوگل اعتبار مثبت را یافته باشد دیگر سئو منفی برای شما وجود ندارد

دوربین مدار بسته ٫ فروشدوربینمداربسته ٫ نصبدوربینمداربسته ٫ قیمتدوربینمداربسته ٫ خریددوربینمداربسته ٫

موارد سئو منفی چیست

مواردی که در سئو منفی وجود دارد آیتم هایی مانند گذاشتن لینک نا معتبر در حجم بالا است. لینک های اسپمی در این خصوص بیان می شود. لینک های نوفالو در حجم بالا و اینکه تمامی لینک های شما نوفالو باشد اعتبار منفی را برای شما ایجاد می کند. اگر تمامی لینک سازی شما از سایت های نامعتبر باشد نیز موجب اعتبار منفی می شود . علاوه برا این اگر شما حذف لینک و برداشته شدن لینک در حجم بالا را داشته باشید نیزسئو منفی عنوان می شود. در واقع در سئو منفی لینک های اسپمی مطرح می شود که برای رفع این مشکل می بایست استراتژی صحیحی را برای تهیه بک لینک اعمال نمایید و پروفایل لینک سازی و تهیه بک لینک تمیزی داشته باشید و به طور مداوم این فعالیت را به انجام رسانید.