بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟


سئو سایت و اصول on-page سئو
Replies: ٠   Views: ۴۱  Subscribers: ۱

Posted by misaghlearn
   سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹

سئو سایت و اصول ON-PAGE سئو
سئو سایت و اصول on-page سئو مواردی هستند که در درون سایت باید اجرا نمایید. آیتم های داخلی سایت متریک های متعددی را شامل می شود که به واسط آن اعتباردهی داخلی را برای سئو سایت خواهد آورد. اصول on-page سئو متناسب با الگوریتم های پاندا ، الگوریتم مرغ مگس خوار ، کبوتر سفید هستند.

سئو ٫ سئوسایت ٫ بهینهسازیسایت ٫ طراحیسایت ٫ طراحیوبسایت ٫ طراحی وب ٫

اصول ON-PAGE سئو

اصول on-page سئو مواردی همچون بهینه سازی url ، بهینه سازی سرعت لود سایت ، پیاده سازی هدینگ ها در h1 ، h2 و غیره ، تولید محتوا براساس اصول سئو ، لحاظ نمودن متاتگ ها عنوان ، توضیحات مواردی هستند که در سئو on-page قرار می گیرند. تنظیمات فایل .htaccess ، فایل sitemap ، فایل robots.txt مواردی هستند که باید در داخل هاست تنظیم گردند. فایل .htaccess موجب بهبود در وضعیت سرعت سایت می شود و با ذخیره نمودن فایل ها در سرور این بهبود را ایجاد می نمایند. سورس قالب نیز از دیگر المان هایی است که در سئو سایت اثرگذار است و با بهینه نمودن سورس کد قالب می توانید بهبود در رنکینگ خود را منجر شوید. وجود فایل های متعدد جی اس و سی اس اس نیازمند زمان طولانی برای بارگذاری می باشد و این امر کاهش سرعت سایت را به همراه دارد. علاوه بر این این فکر نیز وجود دارد که شاید کاربران تمایل به صبر و انتظار برای لود صفحه را نداشته باشند و در نتیجه سایت شما را رها کنند. نکته دیگر اینکه در تولید محتوا بسیار دقت نمایید و تیترهایی که با جستجو بیشتر کاربران همراه است را ایجاد نمایید. در واقع محتواهایی که برای کاربران سایت شما مفیدتر و کارآمدتر است را انتخاب نمایید و آنها را تولید کنید تا به واسط جستجو این تیترها کاربران بیشتری به سایت شما وارد شوند و در واقع بازاریابی محتوا برای شما انجام می گردد.

سئو سایت و اصول on-page

متریک های ON-PAGE در سئو سایت

متریک های on-page سئو موجب اعتباربخشی داخلی به سایت شما می شود. اگر شما محتوا را به درستی تهیه ننمایید اعتبار داخلی نخواهید داشت و نمی توانید رنکینگ بالایی را در مقابل دیگر رقبا داشته باشید. اصول داخلی بهینه سازی سایت با عنوان سئو On-page بیان می شود. اعتبارسازی خارجی با عنوان بک لینک یاد می شود و تا زمانی که شما اعتبار داخلی خوبی نداشته باشید نمی توانید با رقبای خود رقابت نمایید