بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟


سئو سایت و الگوریتم پنگوئن
Replies: ٠   Views: ۴٦  Subscribers: ۱

Posted by misaghlearn
   سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶

سئو سایت و الگوریتم پنگوئن
سئو سایت و الگوریتم پنگوئن از تیترهای آشنا در مبحث سئو سایت می باشد که در آن بر نقش لینک دهی خارجی یا همان بک لینک ها تمرکز می نماید. لینک دهی خارجی در واقع لینک هایی از سایت شما می باشد که به واسط کلمه کلیدی مشخص که مورد هدف ما است لینک می گردد. این لینک ها اعتبار و تراس را به سایت شما می بخشد.

سئو سایت و الگوریتم پنگوئن

 

الگوریتم پنگوئن و سئو

الگوریتم پنگوئن و سئو به عنوان بخش جدا نشدنی از پروسه سئو می باشد زیرا که اعتبار را به سایت شما می بخشد و بدون اعتبار و تراس شما نمی توانید جایگاه و رنکینگ بالا را برای خود کسب نمایید. استراتژیِ لینک سازی و بک لینک با فرمت ساختار یافته ای همراه می شود که در آن به طور مرتب باید لینک سازی را داشته باشید و گرفتن لینک از دامنه های جدید و افزودن لینک از سایت های جدید را در پروفایل کاری خود داشته باشید. اما باید گفت که لینک از سایت هایی که مطلب کپی تولید می نمایند و نیز سایت هایی که خود اعتبار چندانی در گوگل ندارند و یا پنالتی شده اند کمک چندانی در روند سئو سایت شما نمی نمایند.

دوربین مدار بسته ٫ فروشدوربینمداربسته ٫ نصبدوربینمداربسته ٫ قیمتدوربینمداربسته ٫ خریددوربینمداربسته ٫

نقش الگوریتم پنگوئن گوگل در سئو

الگوریتم پنگوئن گوگل به آنالیز لینک های خارجی سایت شما و یا همان بک لینک سایت شما می پردازد. اما ضرورت این امر بدین خاطر است که گوگل برای اینکه بتواند به سایت شما تراس کند به لینک هایی که از سایت شما در دیگر سایت ها گذاشته شده است نگاه می کند. هرچه در سایت های معتبرتر شما لینک گذاشته باشید پس می توانید تراس و اعتماد بیشتری را از گوگل دریافت نمایید. الگوریتم پنگوئن گوگل در واقع آنالیزی از نام دامنه ، تعداد لینک هایی که از آن دامنه دارید ، آی پی سرور ، تعداد لینک هایی که دامنه آن سایت دارد، اعتبار دامنه را به انجام می رساند. نکته دیگراینکه هرچه شما از دامنه های بیشتر لینک داشته باشید تراس و اعتبار بیشتری را می توانید برای خود بدست آورید.