بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟


سئو سایت و الگوریتم مرغ مگس خوار
Replies: ٠   Views: ٣٨  Subscribers: ۱

Posted by misaghlearn
   سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱

سئو سایت و الگوریتم مرغ مگس خوار
الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل تبلیغات موجود در سایت را مورد بررسی قرار می دهد. اگر سایت شما تبلیغات بنری متعددی را قرار داده است باید بدانید که این بنرهای تبلیغاتی نیازمند زمان بارگذاری طولانی می باشد و برای کاربران سایت شما گاها جالب نخواهد بود. از این رو گوگل به منظور رضایتمندی کاربران خود در الگوریتم مرغ مگس خوار این مورد را مورد توجه قرار داده است.

سئو سایت و الگوریتم کبوتر

الگوریتم مرغ مگس خوار در سئو

الگوریتم مرغ مگس خوار در سئو بنرهای تبلیغاتی موجود در سایت را مورد هدف قرار می دهد. وجود بنر های تبلیغاتی متعدد که به سایت های خارجی لینک شده است موجب خواهد شد که سایت شما اسپم گردد و با کاهش اعتبار روبه رو شوید. این کاهش اعتبار در افت رنکینگ سایت صورت می گیرد.

 

راهکارهای الگوریتم مرغ مگس خوار در سئو

با توجه به مطالب بیان شده در بالا اگر بخواهید بنرهای تبلیغاتی خود را در سایت قرار دهید و هم به واسط الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل جریمه نگردید چگونه می بایست عمل نمایید. می توانید بنرهای تبلیغاتی خود را در حجم فایل بهینه شده ذخیره نمایید و سپیس آنها را به صفحات داخلی خود لینک نمایید. در واقع لینک دهی داخلی نمایید و در صفحه جدا که برای آن تبلیغات ساخته اید توضییحاتی از اطلاعات تماس آن درج نمایید. همچنین ریدایرکت نمودن نیز امر دیگری است که بر روی بنرهای موجود در سایت می توانید انجام دهید. این موارد موجب می شود که دیگر شما اعتبار صفحه اصلی سایت خود را از دست ندهید و از نظر سئو سایت با مشکلی روبه رو نشوید.

سئو٫سئوسایت٫بهینهسازیسایت٫طراحیسایت٫طراحیوبسایت٫طراحی وب