بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

پوست و مو

با سلام- مدت 6 سال است که تعدادی خال برروی آلت تناسلی ام و جای ختنه گاه- ظاهر گشته که در ابتدا یک خال بود اما الان با جاهای دیگر آلتم انتشار یافته و زیاد شده است. خال ها در ابتدا به صورت زیر پوستی بود. اما حالا به سطح پوست رسیده و حالتی زبرمانند و خشک دارند و اندازه آن نیز مانند نقطه هایی در اندازه های کوچک و بزرگ هستند. سر این خالها کم کم پس از بزرگ شدن حالت زخم خشک شده بخود می گیرد و کنده می شود. اگر زیاد دستکاری و اذیت شود خونریزی شدید دارد و دیر بند می اید. هیچگونه دردی هم ندارد. به نظر شما چکار کنم مراجعه به پزشک الزامیست یا نه؟ در چه وضعیتی هستم من الان لطفا از طریق ایمیل اطلاع رسانی نمایید ممنون.... میزان سن: 24 وزن: 68 قد: 175 تقریبا - مجرد هستم. ارتباط جنسی هم با کسی نداشتم. اما حدودا در سن ۱۲ سالگی ختنه شده ام. از بچگی تا حدودا ۱۵ سالگی شب ادراری هم داشتم. و بعد از یکی دوسال از بلوغم این ضایعه ظاهر شده است. پیش چندین دکتر رفتم اما جواب قانع کننده ای نگرفتم. بعضیا گفتن که حساسیته و دارو و کرم دادن مصرف کردم اما نتیجه هیچی! بعضیا گفتن که زگیل تناسلیه... ! الان هم در سن ازدواجم خیلی ناراحتم از نظر روحی فکر کنم که این بیماری مانع ازدواجم میشود. لطفا راهنمایی بیشتر بفرمایید که یه جواب قانع کننده ای داشته باشم... در ضمن می خواهم که خون اهدا نمایم ایا با ازمایش می توان از وجود عفونتهای ویروسی اگاه شد یا نه؟

 ۱۰ مهر ۱۳۹۴
    312    0  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


تاکنون به این سوال پاسخی داده نشده است!

پرسشهای مرتبط :

 ۴ اسفند ۱۳۹۳
    284    1  
عادات ماهانه
سلام خسته نباشین من 18 سالمه.2ماهه که پریود نمیشم به نظرتون مشکل از چیه و باید چیکار کنم ممنون

 ۲۷ مهر ۱۳۹۴
    291    0  

 ۷ اسفند ۱۳۹۴
    279    1  
عمل بینی
سلام خسته نباشید.آقای دکتر اگر بینی ام را دکتر دیگه ای عمل کرده باشند و نیاز به ترمیم داشته باشه شما برایم انجام میدهید؟

 ۷ مهر ۱۳۹۳
    507    1  

 ۱۴ آذر ۱۳۹۳
    435    0  

 ۲۳ تير ۱۳۹۵
    145    0