بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

وزوز گوش

با سلام خدمت اساتید محترم چند ماهی است که بنده دچار وزوز گوش و سرگیجه هستم به بیمارستا امیر اعلم هم مراجعه کردم ولی فقط به من قرص سیناریزین مسکن دگزامتازون تجویز کرده اند که تا الان بهبودی در من حاصل نشده است خواهشمندم از شما بزرگان راه حلی برای من پیدا کنید خیلی زجر میکشم

 ۱۳ بهمن ۱۳۹۴
    234    1  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


 ۱۳ بهمن ۱۳۹۴
  
دکتر علی حقیقتیان
متخصص  گوش و حلق و بینی  -  جراح ومتخصص گوش وحلق وبینی جراحی پلاستیک بینی و صورت جراحی اندوسکوپی سینوس طزریق ژل و بوتاکس
پاسخ : 
سلام دوست عزیز، وزوز گوش یک طرفه به همراه سرگیجه و احساس پری در گوش و کاهش شنوایی از علایم بیماری منیرز می باشد که به علت افزایش فشار مایع داخل سیستم لابرینتیت گوش داخلی می باشد. این بیماران از سرگیجه دورانی که تا چند ساعت در روز طول می کشد رنج می برند. درمان شامل چند قسمت می باشد که یکی از مهمترین ارکان آن کاهش مقدار نمک دریافتی وتجویز داروهای مدر می باشد. داروهای دیگر همانند سینارازین و بتاسرک می تواند موثر باشد. پیش از هر کاری با مراجعه به یک پزشک متخصص گوش وحلق وبینی و انجام تست شنوایی سنجی و آزمایش های تکمیلی اگر تشخیص بیماری منییر باشد تحت در مان قرار بگیرید.

پرسشهای مرتبط :

 ۱۸ آبان ۱۳۹۳
    761    1  

 ۲۲ اسفند ۱۳۹۳
    397    1  
دوخت پرده
ببخشید بی ادبی من را ولی سوال ذهنو مشغول کرده پرده را اگر بدوزید آیا حالت طبیعی خواهد داشت بعد از نزدیکی امکان خونریزی دارد بعد از دوخت؟

 ۲۵ تير ۱۳۹۴
    541    1  

 ۲۹ تير ۱۳۹۵
    84    1  

 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
    252    0  

 ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
    999    1