بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

بیماری پوستی

سلام آقای دکتر من جوانی 23 ساله هستم که مدتی است که بر روی پوست آلتم یک سری لکه های ریز و سفید رنگ (کاملا همسطح پوست)رشد کرد و هر بار هم بیشتر می شود تا به حال پیش یک متخصص پوست و یک الوژیست رفته که ایشان می گویند در این سن این طبیعی و خطر ناک نیست . خواستم نظر شما رو بدونم . لازم به ذکره که نه خوارش داره نه درد وبه شکل دسته ای هم رشد می کنند (دور ختنگاه و زیرکلاهک وروی کلاهک). طی این مدت هم با کسی رابطه نداشته ام.

 ۷ شهریور ۱۳۹۳
    594    1  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


 ۸ شهریور ۱۳۹۳
  
دکتر داریوش دائر
متخصص  پوست و مو و زیبایی  -  پکیج های زیبایی،PRP پی آر پی،مزوتراپی،میکرودرم ابریژن،جوانسازی وزیبایی پوست ،لیزر موی زائد ،درمان تعریق بیش از حد،برداشت خال و رفع تاتو،تزریق ژل،تزریق بوتاکس،رفع آکنه زگیل ضایعات عروقی،تزریق چربی
پاسخ : 
این موضوع بیماری تلقی نمی شود و اصطلاحا به آن دانه های مرواریدی ناحیه تناسلی یا Penile Pearl Papules گفته می شود. وجود این برجستگی ها علامتی از بیماری مقاربتی نبوده و درمان خاصی نیز برای آن در نظر گرفته نمی شود. نگران نبشید و وجود آنها را فراموش کنید.

پرسشهای مرتبط :

 ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
    141    1  

 ۸ اسفند ۱۳۹۳
    369    0  
سیاهی چشم همراه با تهوع
سلام دختر 17ساله هستم. گاهی اوقات چشمام سیاهی میره و میفتم زمین و بعد چند ثانیه حالت تهوع پیدا میکنم ولی هیچ چیزی پس نمیدم .لطفا بگید دلیلش چیه؟

 ۲۲ شهریور ۱۳۹۳
    460    1  

 ۱۸ مهر ۱۳۹۴
    241    0  

 ۲۶ بهمن ۱۳۹۳
    387    2  

 ۲۷ خرداد ۱۳۹۵
    226    0