بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

پیشگیری از بارداری

سلام.خسته نباشید..با خانومی رابطه داشتم از جلو و ایشون باکره نبود..از ابتدا با کاندوم انجام شده و احتمال زیاد کاندوم سالم بوده و چون قبل از استفاده چکش نکردم استرس پاره بودن وحاملگی ولم نمیکنه...حدود 18 ساعت بعد از رابطه دو قرص لنژیول باهم مصرف کرده..چند روز بعد دچار استفراغ شده ولی هنوز پریود نشده..در ضمن هنوز به پریود اصلیشم مونده..حدود 9 روز از خورئن قرص گذشته و غلایم پریود داره حالت تهوع و سر درد کمر درد..دکتر احتمال بارداری وجود داره بر فرض اینکه کاندوم مشکلی داشته باشه.؟؟و چند رزو از رابطه باید گذشته باشه تا بتوان از بیبی چک استفاده کرد که جوابش قابل اتکا باشه..و اگر متوجه بارداری شد و کمتر از یکماه میشه از آمپول پیشگیری استفاده کرد؟؟لطفا اطلاعاتی در مورد این آمپول بدید..هزینش و اسمش و اینکه از کجا تهیش کنم آیا بدون نسخه هم میشه ؟؟اصلا بعد از رابطه تاثیری داره؟؟کی باید از این آمپول استفاده کنه...ببخشید طولانی بود...

 ۲۴ اسفند ۱۳۹۴
    447    0  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


تاکنون به این سوال پاسخی داده نشده است!

پرسشهای مرتبط :

 ۴ خرداد ۱۳۹۴
    226    1  

 ۱۱ اسفند ۱۳۹۳
    284    1  
آب دهان در هنگام خواب
با سلام وقتی که از خواب بیدار میشوم آب زیادی در دهانم جمع شده است،که حتی بالش مرا گاهی اوقات خیس میکندولطفا مرا راهنمایی کنید؟؟؟

 ۶ دى ۱۳۹۳
    373    0  

 ۹ مهر ۱۳۹۴
    681    0  

 ۳۱ شهریور ۱۳۹۴
    264    0  

 ۹ تير ۱۳۹۴
    381    0