بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

درمان گوش

با سلام من پرده گوشم پاره هست و دکتر گفته باید عمل تمپانوپلاستی انجام بدم. از طرفی خودم احساس می کنم که عفونت هم داره چون با و جود استفادا از پنبه- وازلین در موقع حمام کردن ،احساس می کنم آب تو گوشم جریان داره اما این آب جوری نیست که بخواد از گوش خارج بشه یا با دست کردن در گوشم بوی عفونت گوش را بدهد.حال موندم این همان عفونت گوش هست یانه، که دکتر گفتش که بعد از عمل چند کپسول به خاطر این عفونت برات می نویسم.(البته سابقه عفونت گوش هم دارم از بچگی هر چند سال یکبار عفونت گوش داشتم که عفونت از گوشم خارج می شد که آخرین بار مربوط به 4 سال قبل بود). حال سوالم اینه که این عفونتی که من خودم فکر می کنم در گوشم هست احتمال داره آینده پرده گوش ترمیم شده(بعد از عمل)را خراب کنه و با مصرف کپسولی که گفت قابل درمانه؟

 ۱۳ شهریور ۱۳۹۳
    968    1  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


 ۱۴ شهریور ۱۳۹۳
  
دکتر مجید کاظمی
متخصص  گوش و حلق و بینی  -  جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی
پاسخ : 
با سلام احتراما شما باید توسط پزشک گوش وحلق وبینی معاینه شوید اگر عفونت در داخل گوش دارید باید قرص سیپروفلوکساسین پانصد هر دوازده ساعت یکی بخورید و در ضمن گوش باید قبل عمل سه ماه خشک باشد

پرسشهای مرتبط :
شدیدا اضطراری
مهناز21سالمه بانامزدم نزدیکی داشتم یک هفته از پریدم میگذره باید چیکارکنم ک زودتر پریدبشم ومنجر به بارداری نشه 18روز از نزدیکی میگذره

 ۲ آذر ۱۳۹۳
    774    1  

 ۸ تير ۱۳۹۴
    342    0  

 ۱۴ اسفند ۱۳۹۳
    261    1  
IVF
با سلام می توان در حالتیکه زوج و زوجه هیچگونه مشکل ناباروری نداشته باشد بعلت داشتن فرزند دوقلو IVF نمایند . باتشکر

 ۱۳ مرداد ۱۳۹۳
    534    0  
تومور مغزی
سلام پسری 15 ساله هستم تمام سایت ها رو مطالعه کردم و تمامی علاعم تومور مغزی رو خوندم ولی چیزی از کاهش وزن سریع نگفتم بودن آیا کاهش وزن سریع جزء علاعم حساب میشه ؟

 ۲۸ مهر ۱۳۹۴
    397    0  
اندازه الت
سلام.پسری هستم19ساله اندازه الت من درحالت نعوظ 11سانت میشود لطفا من راراهنمایی کنید.ایا در اینده من باهمسرم ب مشکل میخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی نگرانم.

 ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
    547    1