بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

زنان

سلام یک هفته است ک قسمت لب های بزرگ الت تناسلی ام ورم کرده است و خارش دارد. ب دلیل نبود همسرم نمیتوانستم ب دکتر مراجعه نمایم. گمان کردم عفونت و یا عرق سوختگی باشد و طبق نظر نامزدم از اموکسی سیسیلین و پماد اکالاندولا ستفاده کردم.مقداری بهتر شدم و ورم آن از بین رفت ولی گاهی داخل آلتم خارش میگیرد و با خاراندن لب ها دوباره ورم مینماید. از روز دوم پریودم این اتفاق افتاد و در آن مدت در مسافرت ب سر میبردم و در آنجا هوا گرم بود و مسیر زیادی را پیاده میرفتم. همینطور استفاده از نوار بهداشتی باعث میشود تا قسمتی از بدنم سوزش پیدا کند و پوست ان قرمز شود. امروز مشاهده کردم ک ترشح پنیری شکل داشتم! البته در ایت 1هفته تقریبا میتوان گفت ک ترشحی نداشتم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

 ۳ شهریور ۱۳۹۵
    38    0  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


تاکنون به این سوال پاسخی داده نشده است!

پرسشهای مرتبط :

 ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
    402    1  

 ۷ بهمن ۱۳۹۳
    448    1  

 ۱۹ خرداد ۱۳۹۳
    494    0  
عوارض بعد از عمل
سلام یک سال عمل همورئید کرده خانمم ولی همیشه استخوان پشت باسنش درد می کند و می گوید به سختی بلند میشود و همیشه دردش می کند

 ۲۵ آبان ۱۳۹۴
    268    0  
باشگاه پرورش اندام
سلام خسته نباشید من در سن 15 سالگی قرار دارم و همچنین در اوج رشد بدن راستش خواستم بدونم رفتن به باشگاه پرورش اندام مشکلی نداره ؟ یعنی باعث کوتاهی قد نمیشه؟؟

 ۲۰ مرداد ۱۳۹۴
    228    1  

 ۲۷ بهمن ۱۳۹۴
    184    1