بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

عرق دست

باسلام دختری 17 ساله میباشم که از 9سالگی تا اکنون عرق دست دارم و گواتر ندارم در صورت امکان راهنمایی فرمایید. باتشکر

 ۲۴ مهر ۱۳۹۳
    513    1  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


 ۲۴ مهر ۱۳۹۳
  
دکتر داریوش دائر
متخصص  پوست و مو و زیبایی  -  پکیج های زیبایی،PRP پی آر پی،مزوتراپی،میکرودرم ابریژن،جوانسازی وزیبایی پوست ،لیزر موی زائد ،درمان تعریق بیش از حد،برداشت خال و رفع تاتو،تزریق ژل،تزریق بوتاکس،رفع آکنه زگیل ضایعات عروقی،تزریق چربی
پاسخ : 
به غیر از بیماری تیروئیدی عواملی همچون استرس و بیماری دیابت و کم خونی ها و مصرف برحخی داروهای بخصوص می تواند تعریق بیش از حد ایجاد کند ولی باید گفت در این موارد تعریق زائد در سایر نقاط بدن مانند زیربغلها و مف پا و سینه و کمر هم وجود دارد و تعریق منحصر به کف دستها معمولا ناشی از بیماری نبوده و صرفاً ناشی از فعالیت بیش از حد غدد عرق این ناحیه است. من روش درمان یونتوفورز را برای این مشکل می کنم. در این روش دستها در محفظه ای حاوی آب غوطه ور شده و در اثر اتصال جریان الکتریسیته به این محفظه آب دچار تغییراتی به نام یونیزه شدن می گردد و غدد عرق از فعالیت باز می ایستند. حداقل ده جلسه درمان برای کنترل این مشکل مورد نیاز است و گاه لازم است درمان هر یک تا دو ماه نیز تکرار شود.

پرسشهای مرتبط :
مشاهده مورد مشکوک بر روی آلت تناسلی
سلام. قصد دارم سوالی بپرسم که برای پرسیدن نیاز به ارسال تصویر هم هست. میتونم تصویر ارسال کنم؟ (تصویری بسته از آلت تناسلی!)

 ۱۲ تير ۱۳۹۴
    327    0  

 ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
    301    1  
ورم پا در بارداری وخشکی وخواب رفتن شدید دست وپا
با سلام . من در هفته 23 بارداری هستم . چند روزه ورم فقط در پای چپم دارم و صبح ها موقع بیدار شدن خشکی وخواب رفتن شدید دست وپا زنان زایمان

 ۲۸ مهر ۱۳۹۳
    604    1  

 ۱۳ دى ۱۳۹۳
    384    1  

 ۷ مرداد ۱۳۹۴
    280    0  

 ۲۳ دى ۱۳۹۳
    453    0