بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

حساسیت پوستی- اگزما

با سلام الان بیش از دو ماه است که دستان من دچار اگزما شده‌اند و تا بحال چندین پزشک مرا ملاقات کردند . داروهای متعددی از آنتی‌بیوتیک گرفته تا کرم های مختلف و محلول های جورواجور تجویز کردند ولی همچنان بهبودی حاصل نشده و هر روز وضع دستانم بدتر میشود. آیا پیشنهادی برای من دارید ؟

 ۶ آبان ۱۳۹۳
    439    1  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


 ۶ آبان ۱۳۹۳
  
دکتر داریوش دائر
متخصص  پوست و مو و زیبایی  -  پکیج های زیبایی،PRP پی آر پی،مزوتراپی،میکرودرم ابریژن،جوانسازی وزیبایی پوست ،لیزر موی زائد ،درمان تعریق بیش از حد،برداشت خال و رفع تاتو،تزریق ژل،تزریق بوتاکس،رفع آکنه زگیل ضایعات عروقی،تزریق چربی
پاسخ : 
برای درمان اکزمای دست راههای گوناگونی وجود دارند: کرم های کورتون دار، کرم های غیر کورتونی، داروهای خوراکی، مرطوب کننده ها، استفاده ی مکرر و منظم از دستکش های نخی و بالاخره ترکیبی از همه ی راههای فوق. موضوع اکزما "قابل کنترل" است ولی ضمانتی در مورد "برگشت ناپذیر" بودن آن وجود ندارد و باید چندین جلسه تحت نظر پزشکی که به وی اعتماد کامل دارید ویزیت شده و با در نظر گرفتن عوامل احتمالی ایجاد اکزما از قبیل محیط و آلرژن های مختلف درمان شوید. شاید در موارد مقاوم به درمان نیاز به نمونه برداری هم باشد. به یک پزشک اعتناد کند وادامه بدهید، نتیجه خواهید گرفت.

پرسشهای مرتبط :
باد و ورم روده
سلام بنده برای بار دوم است که سوال خود را مطرح میکنم خواهشمندم پاسخ دهید بنده رودهایم باد دارد واذیتم میکند

 ۳ تير ۱۳۹۴
    249    0  

 ۳۰ آذر ۱۳۹۳
    814    1  

 ۱۰ آذر ۱۳۹۳
    577    2  

 ۲۶ شهریور ۱۳۹۳
    617    0  

 ۱۶ تير ۱۳۹۴
    252    0  

 ۱۱ آذر ۱۳۹۳
    439    1