بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

سینوزیت

سلام.خسته نباشید. من 17 سالمه سه ساله که علائم سینوزیت دارم و دکتر هم زیاد رفتم ولی هر کدوم یه نظری دادن و بعضی ها گفت که سینوزیت و آلرژی دارم و بعضی ها گفت بینیم پولیپ داره باید عمل بشه سی تی اسکن هم انجام دادم و امروز به دکترم نشون دادم گفت سینوسام درگیر نیست و تشخیص داده که باید پیش دکتر روانشناس برم و بینیم مشکلی نداره و گفت مشکل از فشار عصبیه. بینیم اکثر اوقات گرفته و ترشحات پشت حلقم زیاده و سرفه و گلو دردم دارم که سرفه شب ها بیشتر میشه و گلو دردم اول صبح خیلی شدیده و گاهی اوقاتم گوشم درد میگیره و روی پیشانیم درد احساس میکنم ترشحاتم به چشم و سرم فشار میاره و و اکثر اوقات دچار درد میشم. داروهای زیادی مثل کپسول کوآموکسی‌کلاو و سفیکسیم و قطره ی بینی و سرم شستشو و قرص های الرژی مصرف کردم امروزم دکترم یه قرص داد که خارجیه و گفت چند روز بخور اگه تاثیر نداشت دیگه نخور و تاکید کرد که برم پیش روانشناس بالینی. هنگام بلع غذا مشکل دارم و راحت نمیتونم این کارو انجام بدم انگار یه چیزی روی گلوم هست تو سی تی اسکن یه کیست روی گلوم بود و صدامم خیلی ضعیفه لطفا راهنماییم کنین سه ساله دارم داروهای مختلف مصرف میکنم ولی هنموز جواب نگرفتم واقعا دیگه خسته شدم آیا واقعا مشکل من به روانشناس ربط پیدا میکنه؟

 ۱۸ دى ۱۳۹۳
    446    1  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


 ۱۹ دى ۱۳۹۳
  
دکتر مجید کاظمی
متخصص  گوش و حلق و بینی  -  جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی
پاسخ : 
با سلام احتراماسی تی اسکن را برای بررسی به وایبر 09203233635 بفرستید و درصورت تمایل برای ویزیت به با تلفن 26422640 تماس بگیرید

پرسشهای مرتبط :

 ۲۸ شهریور ۱۳۹۴
    372    0  

 ۲ تير ۱۳۹۴
    310    0  
باقی مانده غذادرلوزه ها
باسلام مردی 42ساله هستم باقی مانده غذادرلوزه هایم می ماند وباعث بوی بد می شود مراراهنمایی کنید.

 ۶ تير ۱۳۹۴
    305    1  

 ۷ شهریور ۱۳۹۵
    25    0  

 ۳۱ فروردین ۱۳۹۵
    428    0  

 ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
    384    0