بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

سوال از پزشک

با سلام جهت رفع سیاهی دور چشم چه باید کرد؟(با آزمایش انجام شده مشخص شد کبد هیچ مشکلی ندارد) آیا امکان رفع کامل وجود دارد؟ آیا امکان بهبود وجود دارد؟

 ۵ بهمن ۱۳۹۳
    349    1  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


 ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
  
دکتر داریوش دائر
متخصص  پوست و مو و زیبایی  -  پکیج های زیبایی،PRP پی آر پی،مزوتراپی،میکرودرم ابریژن،جوانسازی وزیبایی پوست ،لیزر موی زائد ،درمان تعریق بیش از حد،برداشت خال و رفع تاتو،تزریق ژل،تزریق بوتاکس،رفع آکنه زگیل ضایعات عروقی،تزریق چربی
پاسخ : 
تیرگی دورچشم در اکثر موارد ناشی از بیماری نیست و مربوط به انعکاس تیرگی جریان خون سیاهرگ های ظربف فراوانی است که در دور چشم افراد با نژاد شرقی و خاورمیانه ای وجود دارد. موضوع ارتباط آن با بیماری های کبدی تقریباً به طور قاطع رد شده است و در بیشتر موارد هم نشانه ای از بیماری های داخلی نیست. اگر در بررسی بالینی و آزمایشکاهی مشکلی از نظر سلامتی نداشته اید می تونید از کرم های ضدآفتاب دورچشم، کرم های ترمیم کننده و ضدتیرگی دورچشم، کمپرس چای سیاه یا سبز سرد شده و کرم های کانسیلر پوشاننده ی دورچشم برای پوشاندن این تیرگی ها استفاده کنید. روش هایی مانند استفاده از دستگاه آر اف، تزریق پلاسما و مزوتراپی هم در برخی موارد مفیدند. همه ی این کارها باید با تشخیص و تایید پزشک متخصص انجام بپذیرند.

پرسشهای مرتبط :

 ۱۴ آذر ۱۳۹۴
    281    0  

 ۲۲ تير ۱۳۹۵
    109    0  

 ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
    263    0  
جراحی گوش
با سلام و احترام خدمت شما عزیزان... میخوام هزینه عمل کردن برجستگی گوش رو بدونم البته یکی از گوش هارو میخواستم بدونم..مرسب

 ۵ مرداد ۱۳۹۴
    211    2  

 ۱۹ دى ۱۳۹۴
    436    1  
رژیم گیاهخواری
سلام و عرض ادب، آیا رژیم گیاهخواری از نظر شما برای کاهش وزن مورد تایید شما میباشد؟

 ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
    237    1