بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

درد گیجگاه و گوش

باسلام. بنده خانمی 32 ساله هستم. حدود چهار ماه گذشته دچار التهاب چشمها شدم. که با درمان دارویی بهبود یافت. اما چشم چپ هردوهفته یکبار صبح ها به هنگام بیداری دچار تاری دید میشد که با شستشو با شامپو بچه بهتر میشد. به مرور زمان و تقریبا از دو ماه گذشته درد به گونه، گوش چپ و دندانهای فک بالا سمت چپ و سر(گیجگاه) منتشر شد. و دچار خشکی گردنمیشوم. این دردها گذرا بود ولی سمت چپ صورت به مقدار کمی لاغرتر از سمت راست شده است. با وجود معمولی بودن ترشحات به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کردم. ایشون گفتند مشکلی در گوش نیست ولی بینی بسته است و اسپری برای باز کردن بینی تجویز کرده اند. با مصرف آن بهبودی احساس نکرده ام. اخیرا درد به استخوان گیجگاه انتقال یافته. حتی زمانی که دردی ندارم ضربان شریان روی گیجگاه شدید هست. به طوری که با قرار دادن دست روی آن مانند نبض حس میشود.و درد در استخوان پشت گوش دارم به طوری که شبها وقتی به پهلوی چپ میخوابم.استخوان گوش(دور حلقه گوش) دردناک است. لازم به ذکر هست که در داخل سر خود گاهی اوقات حس میکنم رگی کشیده میشود که با چرخاندن گردن به سمت چپ و راست این گرفتگی رفع میشود. و این مسئله روزانه چندین بار تکرار میشود. اخیرا دست چپ و پای چپ بنده گاهی اوقات بی حس(حالت خواب رفتگی) میشود و یا اینکه درد استخوان احساس میکنم. همچنین چشم چپ هم از ناحیه چپ پرش دارد. و گاهی دچار تاری دید میشوم. حدود سه ماه گذشته هم ضربه خفیفی به ناحیه گیجگاه چپ بنده در اثر برخورد با کابینت وارد شد. که دردآن پس از چند دقیقه ارام شد.

 ۱۸ اسفند ۱۳۹۳
    1120    0  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


تاکنون به این سوال پاسخی داده نشده است!

پرسشهای مرتبط :

 ۱۶ اسفند ۱۳۹۳
    247    1  
راهنمایی فوری
سلام خانوم دکتر من با نامزدم رابطه برقرار کردم و ناخواسته پرده بکارتم پاره شده شماره تماستون رو برای کمک و راهنمایی نیاز دارم لطفا کمکم کنید

 ۲۷ دى ۱۳۹۳
    389    1  

 ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
    287    0  

 ۲۸ فروردین ۱۳۹۵
    184    0  

 ۲۶ مرداد ۱۳۹۳
    784    2  

 ۱۸ مرداد ۱۳۹۳
    655    1