بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

سوالات پزشکی

سرطان زا بودن ظروف یکبار مصرف

با سلام... از شما پزشکان محترم خواهشمندم در باره ی خطرات استفاده از ظروف یکبار مصرف و حتی کتری های برقی پلاستیکی بیشتر روی این قسمت بحث نمایید. چرا که امروزه در بسیاری از مراسم ها و زندگی روزمره ما جای گرفته اند. حتی مردم استفاده از این نوع ظروف را نوعی رعایت بهداشت تلقی می نمایند. این درحالی است که آمار مبتلایان به سرطانهای مختلف در حال افزایش است بخصوص در ایران... - ظروف لیوانی بیشترین استفاده را دارند. - ظروف مخصوص غذا و سوپ و ... در دسته ی دوم. - ظروف استفاده در بستنی ها اما اینکه این ظروف سرطان زا هستند بستگی دارد به نوع استفاده از آنها... سوال من در اینجا از پزشکان محترم این است که 1- در چه موقع استفاده از این ظروف خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد؟ 2- آیا کتری های پلاستیکی برقی نیز جزء این نوع وسایل هستند؟ به چه دلیل؟ 3- سرد و یا گرم بودن غذا در داخل این ظروف تا چه حد بر بروز سرطان تأثیر می گذارد؟ 4- این بار خوانندگان بپرسند... با تشکر از تمامی پزشکانی که ما را در این موضوع یاری و راهنمایی می کنند.

 ۳۰ فروردین ۱۳۹۴
    300    0  

پاسخ ها


فقط پزشکانی که پروفایل فعالی دارند و قسمت پرسش و پاسخ را در پروفایل خود فعال کرده اند می توانند به سوالات پاسخ دهند!


تاکنون به این سوال پاسخی داده نشده است!

پرسشهای مرتبط :

 ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
    321    0  

 ۲۲ اسفند ۱۳۹۴
    294    0  
پیاده روی روزانه
چقدر پیاده روی در روز باعث کاهش وزن و تناسب اندام می شود ؟

 ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
    543    0  

 ۱۴ بهمن ۱۳۹۳
    384    0  
چروک وجمع شدن پوست نزدیک کلاهک الت
سلام.پسری هستم27ساله که ازحدودیک سال پش چند بار به فاصله1ماه باهمسرم ازپشت نزدیگی داشتم که پوست الت تناسلیم چروک وپوست نزدیک کلاهک کبود وجمع شده است

 ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
    1336    1  

 ۲۶ بهمن ۱۳۹۳
    377    0