بازدید کننده گرامی؛
ما در پیاده سازی شفاجو از امکانات و قابلیتهای پیشرفته وب استفاده کرده ایم. بنظر میرسد مرورگر وب شما امکانات جدید وب را پشتیبانی نمیکند.
در صورتی که در مشاهده صفحات دچار مشکل شدید پیشنهاد میکنیم از مرورگرهای پیشرفته نظیر Firefox یا Chrome استفاده کنید.
Firefox Chrome
دوستان عزیز شفاجو سلام،
آیا 5 دقیقه وقت دارید به چند سؤال در زمینه سلامتی پاسخ دهید؟

باشگاه ورزشی نهایت(اکستریم)

۲۲٦٦

موقعیت روی نقشه:

 
  آدرس:   تهرانتهران-  فرمانیه غربی ، خیابان شهید صالحی ، پلاک ۱
  تلفن: ۲۲۲٣۲٣۴۹-۲۲٦٨۹٧٦٧
  رایانامه:  [email protected]              وب سایت: 

باشگاه بدنسازی نهایت اکستریم فیتنس در سال 1389 واقع در خیابان شهید لواسانی تهران فعالیت خود را آغاز نمود و در مدت بسیار کوتاهی توانست جایگاه خود را در منطقه شمیرانات پیدا کند و با ارائه خدمات ورزشی فراتر از امکانات ورزشی کشور مسیر خود را ادامه دهد به طوری که در سال 1390 موفق به کسب نشان برترین باشگاه بدنسازی منطقه شمیرانات شد . این مجموعه با برنامه ریزی دقیق و نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات و ایجاد فضای ورزشی استاندارد ، موفق به جذب تعداد زیادی ورزشکار و جلب تمایل مربیان حرفه ای مجرب به آموزش ورزشکاران در این مجموعه شود و همین امر موجب خوش نامی مجموعه در بین ورزشکاران اهالی منطقه گردیده است و همچنین مدیریت باشگاه مجید سرایی با ایجاد برنامه ریزی و استراتژی موثر در پرورش اندام توانسته مسیری هموار برای ورزشکاران بنا سازد .

اکستریم فیتنس در اواخر سال اواسط سال 1391 شعبه شماره 2 خود را نیز اختصاصی برای بانوان افتتاح کرد که این مجموعه از نظر تجهیزات و موقعیت در سطح ایده آلی قرار دارد و بانوان عزیز می توانند از تمامی امکانات باشگاه بصورت کاملا اختصاصی و جداگانه استفاده نمایند

باشگاه بدنسازی اکستریم فیتنس به عنوان اولین مجموعه ورزشی دارای گواهی نامه مدیریت کیفیت ISO 9001 : 2008 در ایران شناخته می شود و امید است با جلب رضایت ورزشکاران عزیز بتواند با رعایت استانداردهای بین المللی ، امکانات مناسبی را برای ارتقای سطح ورزشی کشور فراهم آورد .

بخش ها:

بخش ایروبیک پیشرفته
ایروبیک پیشرفته
تلفن::  ۲۲۲٣۲٣۴۹
بخش زومبا
زومبا
تلفن::  ۲۲۲٣۲٣۴۹