preloader

با آلوئه‌ورا به مبارزه با بیماری های ویروسی بروید


با آلوئه‌ورا به مبارزه با بیماری های ویروسی بروید
امتیاز 4.6 / تعداد بازدید : 10080 اشتراک گذاری :

آلوئه‌ورا مناسب برای پیشگیری از بیماریهای ویروسی از جمله آنفلوآنزا،کرونا و سرماخوردگی

 

صبر زرد یا آلوئه ورا گیاهی است بوته‌ای ، معمولا با ساقۀ کوتاه ، ضخیم ، به حالت مقعر که برگ های این گیاه به شکل دندانه‌ای و خاردار است. قسمت های مورد استفادۀ این گیاه برگ و ژل داخل آن می‌باشد که ژل درون این گیاه شفاف ، چسبنده و سبزرنگ است. تکثیر این گیاه از طریق پاجوش انجام می‌شود.

دکتر‌رضا بخردی درباره خاصیت‌های این گیاه این گونه توضیح می دهد: امروزه مشتقات آلوئه‌ورا به عنوان ماده ای اساسی در صنایع غذایی، آرایشی بهداشتی و دارویی از جمله :ترکیبات مسهل، ضد عفونی‌کننده معده، درمان زخم معده، تقویت‌کننده دستگاه گوارشی، تقویت سیستم ایمنی، رفع سردرد، درمان دیابت، برطرف کنندۀ سوزش قلب، تهیه پماد سوختگی، آفتاب‌سوختگی، بهبود زخمها و از محصولات آرایشیبهداشتی در تهیه کرمهای نرم‌کننده، خمیرریش، شامپو، صابون و ... و همچنین در دامپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

متخصص دارو‌های گیاهی در مورد خواص عسل و ترکیب آن با این گیاه می گوید: عسل ماده ای مغذی و پرانرژی است که در درمان بسیاری از بیماری ها اثری فوق العاده دارند و حتی برای درمان بیماری ها همراه با دیگر مواد غذایی نیز مصرف می شود. بر اساس تحقیقات انجام شده ترکیب عصاره خالص گیاه آلوئه ورا با عسل قابلیت فوق العادهای در تقویت و افزایش قدرت ایمنی بدن در مقابل بیماریها و ویروسهای خطرناکی مثل آنفلوآنزا، سرماخوردگی و کرونا دارد، از آن‌جایی که مقاومت مخاط به جریان خون کافی در آن وابسته میباشد، این شرایط مقاومت مخاط در برابر هجوم عوامل بیماری‌زا را کاهش داده و به این ترتیب میکروبها با حمله به سلولهای مخاطی باعث ایجاد عفونت در دستگاه تنفس میشوند.

یکی از محصولات شرکت داروسازی باریج اسانس که ترکیب این گیاه و عسل را دارد، شربت آلوئه ورا باریج ® است که برای تقویت سیستم ایمنی و افزایش مقاومت بدن در برابر بیماریهای ویروسی از جمله سرماخوردگی، آنفلوآنزا، کرونا و همچنین آلرژیها بسیار مفید است.

 برای تهیه این محصول می‌توانید به داروخانه های سراسر کشور مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.barijessence.com  و یا با شماره صدای مشتری  49921-021 تماس حاصل نمایید .

 

منبع: شفاجو
نویسنده : شفاجو
تاریخ انتشار :

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظرات خود را در این بخش بیان کنید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.


نظری برای نمایش وجود ندارد , شما اولین باشید