preloader
۲۱۰۰
پزشک
۲۸۰۰
مراکز درمانی
۳۰,۰۰۰
بازدید در روز
۲,۰۰۰
مقاله تخصصی
پزشکان
همان طور که بدیهیست جهان رو به تکنولوژی آورده و روز به روز به سمت ماشینی شدن در دنیای مجازی پیش میرود که شفاجو به طور پیوسته سعی بر این داشته که تکنولوژی های روز دنیا در حوزه سلامت را در داخل کشور پیاده سازی کند. پزشک که عضو بزرگی در حوزه سلامت به شمار می رود بهتر است در این تکنولوژی سهیم باشد و از طرفی بیماران نیز امروزه از دنیای مجازی برای یافتن پزشک مورد نظر خود استفاده می کنند که شفاجو با بیش از 20 هزار بازدید در روز یک پلتفرم مناسب برای این امر در کشور می باشد. از این رو شما پزشکان عزیز می توانید با ثبت نام ، خود را بهتر معرفی کنید و با استفاده از پکیج های موجود تضمینی برای دیده شدن داشته باشید تا با کمک به بیمارانی که از طریق شفاجو به شما مراحعه می کنند قدمی در راستای حفظ سلامت هموطنان داشته باشیم.
پزشکان
مراکز درمانی
مراکز درمانی
همان طور که بدیهیست جهان رو به تکنولوژی آورده و روز به روز به سمت ماشینی شدن در دنیای مجازی پیش میرود که شفاجو به طور پیوسته سعی بر این داشته که تکنولوژی های روز دنیا در حوزه سلامت را در داخل کشور پیاده سازی کند. مراکز درمانی که شامل بیمارستان ها، درمانگاه ها، داروخانه ها و تمامی مراکزی که در حوزه سلامت فعالیت دارند شامل این حوزه هستند، این مراکز دارای خدمات، امکانات و شرایط خاصی هستند که اطلاع از این عناوین برای بیماران به صورت حضوری همواره دشوار بوده است. شفاجو با بیش از 20 هزار بازدید در روز یک پلتفرم مناسب برای این امر در کشور می باشد. از این رو با با ثبت نام رایگان می توان، مرکز درمانی خود را بهتر معرفی کنید و با استفاده از پکیج های موجود تضمینی برای دیده شدن داشته باشید تا با کمک به بیمارانی که از طریق شفاجو به شما مراحعه می کنند قدمی در راستای حفظ سلامت هموطنان داشته باشیم.
خدمات سلامت آنلاین
شفاجو برای مراکزی که در زمینه خدمات حوزه سلامت مشغول به فعالیت هستند بستر مناسبی را فراهم کرده تا خود را بهتر در معرض نمایش قرار داده و معرفی کنند. این مراکز شامل باشگاه ها، سالن های ماساژ و دیگر مراکز مشابه هستند. شفاجو زمینه بسیار مناسبی را فراهم می آورد و فرصت ایده آل برای معرفی خدمات و امکانات به کاربران شفاجو که روزانه بیشتر از 20 هزار نفر هستند می باشد.
خدمات سلامت آنلاین
 تبلیغات در شفاجو
تبلیغات در شفاجو
سیستم تبلیغات شفاجو می تواند منبع خوبی برای کسب درآمد بیشتر و معرفی کسب و کار خود به کاربران است. شفاجو با بازدید روزانه بیش از 20 هزار نفر فضای خوبی برای تبلیغات خارج از زمینه پزشکی و حوزه سلامت می باشد. کاربران شفاجو از طریق فضای های مجازی مختلف از قبیل اینیستاگرام، تلگرام و واتس آپ و همچنین جست و جو در موتور های جست و جو بازدید می شود که از این رو تمامی افرادی که در فضاهای مجازی فعالیت دارند مخاطب تبلیغات شما خواهند بود.