رژیم لاغری

برای لاغر شدن به هیچ عنوان به رژیم های سخت نیازی نیست! شما میتوانید با یک رژیم راحت و اصولی و تمرینات ورزشی ساده مثل پیاده روی بدون نیاز به هیچگونه قرص و داروی لاغری، تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی به تناسب اندام برسید.

obesity

رژیم چاقی

رژیم چاقی شفاجو با برنامه ای راحت و اصولی و ترکیب مناسب کربوهیدرات ها و پروتئین ها به همراه تمرینات بدنسازی هدفمند تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی شما را قادر می سازد که در مدت زمانی کوتاه به تناسب اندام برسید.

diabetes

رژیم دیابتی

دیابت نوع ۱ و۲, ارتباط مستقیمی با برنامه غذایی فرد دارند. در این رژیم با استفاده از مواد غذایی روزمره و تمرینات بدنسازی مبتنی بر تحرک و آرامش فشار خون در محدوده طبیعی نگه داشته میشود. در این رژیم برنامه غذایی برای کنترل چربی خون و قند خون تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی ارائه میشود.

blood fat

رژیم
چربی خون

در رژیم چربی خون شفاجو، با استفاده از مواده غذایی روزمره در بردارنده کربوهیدارت ها و پروتئین ها و همچنین مواد غذایی پایین آورنده چربی و تمرینات بدنسازی ویژه سطح چربی خون در محدوده طبیعی نگه داشته می شود. در این رژیم برنامه غذایی برای کنترل فشار خون و قند خون تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی ارائه میشود.

رژیم
فشار خون

تغذیه در کنار تحرک و آرامش، نقش بسیار مهمی در کنترل فشار خون ایفا می کند. فشار خون بالا، زمینه ساز بسیاری از مشکلات نظیر بیماری های قلبی - عروقی و کلیوی می باشد. در این رژیم با استفاده از مواد غذایی روزمره و تمرینات بدنسازی مبتنی بر تحرک و آرامش فشار خون در محدوده طبیعی نگه داشته میشود. در این رژیم برنامه غذایی برای کنترل چربی خون و قند خون تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی ارائه میشود.

blood fat

رژیم بارداری

دوران بارداری از مهتمرین دوران های زندگی هر مادری، همراه با بایدها و نبایدهای تغذیه ای فراوان است. در رژیم بارداری شفاجو با در نظر داشتن ممنوعیت های غذایی، با استفاده مواد غذایی و تمرینات ورزشی وزن و فشار خون مادر در محدوده طبیعی نگه داشته میشود. د راین رژیم غذایی تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی کالری مورد نیاز مادر و جنین تامین میشود.

رژیم شیردهی

در رژیم شیردهی شفاجو برنامه تغذیه مادر تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی به گونه ای است که مواد مورد نیاز مادر و همچنین مواد مورد نیاز برا ی رشد فرزند تامین میشود

رژیم گیاهخواری

رژیم گیاهخواری شفاجو با برنامه ی کامل غذایی تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی تمام نیازهای غذایی فرد را تامین میکند. در این رژیم برا ی برطرف کردن نیاز فرد به پروتئین، تخم مرغ و لبنیات را در رژیم فرد قرار میدهد.

برای رسیدن به وزن ایده آل خودت همین حالا ثبت نام کن

6 راهکار که شما می توانید بعد از زیاده روی و پرخوری انجام دهید

6 راهکار که شما می توانید بعد از زیاده روی و پرخوری انجام دهید

این اتفاق برای همه ما می افتد، پس در اینجا می گوییم که چگونه می توانیم پس از افراط در خوردن، احساس ب...

رادیو شفاجو: شوخی شوخی لاغر شدم! بدون عوارض با چند گیاه دارویی

رادیو شفاجو: شوخی شوخی لاغر شدم! بدون عوارض با چند گیاه دارویی

نزدیک عید هم هستیم و خیلیهامون به دنبال لاغر شدنیم پس حتما این پادکست رو گوش بدید، که خیلی راحت با ی...

11 غذا که متابولیسم شما را تحریک می کند

11 غذا که متابولیسم شما را تحریک می کند

خوردن این مواد غذایی می تواند به کاهش وزن شما کمک کند داشتن متابولیسم سالم به شما کمک می کند وزن خو...