رژیم لاغری

برای لاغر شدن به هیچ عنوان به رژیم های سخت نیازی نیست! شما میتوانید با یک رژیم راحت و اصولی و تمزینات ورزشی ساده مثل پیاده روی بدون نیاز به هیچگونه قرص و داروی لاغری، تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی به تناسب اندام برسید. برای لاغر شدن به هیچ عنوان به رژیم های سخت نیازی نیست! شما میتوانید با یک رژیم راحت و اصولی و تمزینات ورزشی ساده مثل پیاده روی بدون نیاز به هیچگونه قرص و داروی لاغری، تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی به تناسب اندام برسید.

رژیم چاقی

رژیم چاقی شفاجو با برنامه ای راحت و اصولی و ترکیب مناسب کربوهیدرات ها و پروتئین ها به همراه تمرینات بدنسازی هدفمند تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی شما را قادر می سازد که در مدت زمانی کوتاه به تناسب اندام برسید.

رژیم دیابتی

دیابت نوع ۱ و۲, ارتباط مستقیمی با برنامه غذایی فرد دارند. در این رژیم با استفاده از مواد غذایی روزمره و تمرینات بدنسازی مبتنی بر تحرک و آرامش فشار خون در محدوده طبیعی نگه داشته میشود. در این رژیم برنامه غذایی برای کنترل چربی خون و قند خون تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی ارائه میشود.

رژیم
چربی خون

در رژیم چربی خون شفاجو، با استفاده از مواده غذایی روزمره در بردارنده کربوهیدارت ها و پروتئین ها و همچنین مواد غذایی پایین آورنده چربی و تمرینات بدنسازی ویژه سطح چربی خون در محدوده طبیعی نگه داشته می شود. در این رژیم برنامه غذایی برای کنترل فشار خون و قند خون تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی ارائه میشود.

رژیم
فشار خون

تغذیه در کنار تحرک و آرامش، نقش بسیار مهمی در کنترل فشار خون ایفا می کند. فشار خون بالا، زمینه ساز بسیاری از مشکلات نظیر بیماری های قلبی - عروقی و کلیوی می باشد. در این رژیم با استفاده از مواد غذایی روزمره و تمرینات بدنسازی مبتنی بر تحرک و آرامش فشار خون در محدوده طبیعی نگه داشته میشود. در این رژیم برنامه غذایی برای کنترل چربی خون و قند خون تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی ارائه میشود.

رژیم بارداری

دوران بارداری از مهتمرین دوران های زندگی هر مادری، همراه با بایدها و نبایدهای تغذیه ای فراوان است. در رژیم بارداری شفاجو با در نظر داشتن ممنوعیت های غذایی، با استفاده مواد غذایی و تمرینات ورزشی وزن و فشار خون مادر در محدوده طبیعی نگه داشته میشود. د راین رژیم غذایی تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی کالری مورد نیاز مادر و جنین تامین میشود.

رژیم شیردهی

در رژیم شیردهی شفاجو برنامه تغذیه مادر تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی به گونه ای است که مواد مورد نیاز مادر و همچنین مواد مورد نیاز برا ی رشد فرزند تامین میشود

رژیم گیاهخواری

رژیم گیاهخواری شفاجو با برنامه ی کامل غذایی تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی تمام نیازهای غذایی فرد را تامین میکند. در این رژیم برا ی برطرف کردن نیاز فرد به پروتئین، تخم مرغ و لبنیات را در رژیم فرد قرار میدهد.

برای رسیدن به وزن ایده آل خودت همین حالا ثبت نام کن