رژیم لاغری

با کاهش میزان کالری دریافتی

برای لاغر شدن به هیچ عنوان به رژیم های سخت نیازی نیست! شما میتوانید با یک رژیم راحت و اصولی و تمرینات ورزشی ساده مثل پیاده روی بدون نیاز به هیچگونه قرص و داروی لاغری، تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی به تناسب اندام برسید.

رژیم چاقی

تناسب اندام و زیبایی حق من است

رژیم چاقی شفاجو با برنامه ای راحت و اصولی و ترکیب مناسب کربوهیدرات ها و پروتئین ها به همراه تمرینات بدنسازی هدفمند تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی شما را قادر می سازد که در مدت زمانی کوتاه به تناسب اندام برسید.

رژیم دیابتی

متعادل کننده قند خون

دیابت نوع ۱ و۲, ارتباط مستقیمی با برنامه غذایی فرد دارند. در این رژیم با استفاده از مواد غذایی روزمره و تمرینات بدنسازی مبتنی بر تحرک و آرامش فشار خون در محدوده طبیعی نگه داشته میشود. در این رژیم برنامه غذایی برای کنترل چربی خون و قند خون تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی ارائه میشود.کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی به تناسب اندام برسید.

چربی خون

رژیم چربی خون

کنترل کننده کلسترول

در رژیم چربی خون شفاجو، با استفاده از مواده غذایی روزمره در بردارنده کربوهیدارت ها و پروتئین ها و همچنین مواد غذایی پایین آورنده چربی و تمرینات بدنسازی ویژه سطح چربی خون در محدوده طبیعی نگه داشته می شود. در این رژیم برنامه غذایی برای کنترل فشار خون و قند خون تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی ارائه میشود.

فشار خون

رژیم فشار خون

رویکرد غذایی برای مدیریت فشار خون

تغذیه در کنار تحرک و آرامش، نقش بسیار مهمی در کنترل فشار خون ایفا می کند. فشار خون بالا، زمینه ساز بسیاری از مشکلات نظیر بیماری های قلبی - عروقی و کلیوی می باشد. در این رژیم با استفاده از مواد غذایی روزمره و تمرینات بدنسازی مبتنی بر تحرک و آرامش فشار خون در محدوده طبیعی نگه داشته میشود. در این رژیم برنامه غذایی برای کنترل چربی خون و قند خون تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی ارائه میشود.

رژیم بارداری

رژیم بارداری

لازمه ی تقویت قوای جسمانی مادر و کودک

دوران بارداری از مهتمرین دوران های زندگی هر مادری، همراه با بایدها و نبایدهای تغذیه ای فراوان است. در رژیم بارداری شفاجو با در نظر داشتن ممنوعیت های غذایی، با استفاده مواد غذایی و تمرینات ورزشی وزن و فشار خون مادر در محدوده طبیعی نگه داشته میشود. د راین رژیم غذایی تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی کالری مورد نیاز مادر و جنین تامین میشود.

رژیم شیردهی

رژیم شیردهی

تاثیر مستقیم بر سلامت و رشد نوزاد

در رژیم شیردهی شفاجو برنامه تغذیه مادر تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی به گونه ای است که مواد مورد نیاز مادر و همچنین مواد مورد نیاز برا ی رشد فرزند تامین میشود

رژیم گیاهخواری

رژیم گیاهخواری

جایگزین محصولات و فراورده های گوشتی

رژیم گیاهخواری شفاجو با برنامه ی کامل غذایی تحت نظر کارشناس مجرب تغذیه شیما علی مددی تمام نیازهای غذایی فرد را تامین میکند. در این رژیم برا ی برطرف کردن نیاز فرد به پروتئین، تخم مرغ و لبنیات را در رژیم فرد قرار میدهد.

برای رسیدن به وزن ایده آل خودت همین حالا ثبت نام کن

غذای سالم مفید  درست بعد از زایمان

غذای سالم مفید  درست بعد از زایمان

شما ساعت ها وقت خود را در کلاس های تمرین تنفس برای زایمان سپری کرده اید، جوانب مثبت و منفی ناشی از ب...

5 نکته در خصوص چگونگی ثابت نگه داشتن وزن ایده آل

5 نکته در خصوص چگونگی ثابت نگه داشتن وزن ایده آل

شما وزن مورد نظر خود را به دست آورده اید، خب گام بعدی چیست؟ بله نگه داشتن آن! شما می توانید با داشت...

6 راهکار که شما می توانید بعد از زیاده روی و پرخوری انجام دهید

6 راهکار که شما می توانید بعد از زیاده روی و پرخوری انجام دهید

این اتفاق برای همه ما می افتد، پس در اینجا می گوییم که چگونه می توانیم پس از افراط در خوردن، احساس ب...