میتونی سوالاتتو از پزشک یا کارشناس بپرسی
برای حضور در وبینار لازم نیست جایی بریکاربر گرامی لطفا موضوع پیشنهادی خود برای کلاس
میتونی کلی تو زمان و هزینه‌هات صرفه جویی ‌کنی

کلاس مشاوره آنلاین چیست؟

کلاس مشاوره آنلاین یا وبینارهای پزشکی به معنی یک ارائه، سخنرانی، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب است. این کلاس ها به صورت مجازی از طریق بستر وب اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند. در کلاس‌ های مشاوره‌ای آنلاین پزشک یا کارشناس میتواند تصویر خود و یا صفحه نمایش کامپیوتر خود را با شرکت کنندگان در کلاس به اشتراک بگذارد. همچنین افراد شرکت کننده میتوانند به صورت چت و یا صوت و تصویر در رابطه با موضوع اظهارنظر کنند و سوالات خود را مطرح نمایند.

به کلاس‌های ما ملحق شوید

ممکنه نتونی در کلاس مشاوره شرکت کنی؟
اینکه مشکلی نیست ما ویدیوی کلاس رو برات ارسال میکنیم

سوالات متداول

چگونه می توانم در کلاس‌ های مشاوره آنلاین شرکت کنم؟
برای ثبت نام در این کلاس ها کافیست که در فرم بالا اطلاعات خود را وارد کنید.
برای شرکت در کلاس های رایگان نیازی به پرداخت هزینه نیست اما برای کلاس های مشاوره‌ای پولی می بایست مبلغ درج شده را پرداخت نمایید.
بله شما میتوانید از طریق موبایل و تبلت های android و ios در این کلاس ها شرکت کنید .
سرعت لازم برای بهره‌مندی از تمام امکانات کلاس حداقل معادل ۱مگابیت یا بالاتر است. اگر از اینترنت ۳g یا ۴g استفاده می‌کنید این میزان پهنای باد به‌راحتی در اختیار شماست. امروزه سرعت اینترنت adsl یا wifi هم کمتر از این مقدار نیست و به‌راحتی می‌توانید بدون مشکل از کلاس لذت ببرید
اگر نتوانستید به‌صورت زنده در کلاس شرکت کنید، فیلم کلاس در اختیار ثبت‌ نام کنندگان قرار می‌گیرد و بعدا می‌توانید از طریق پنل کاربری خود در شفاجو به ویدیوهای کلاس دسترسی داشته باشید.