preloader

سیستمی هوشمند و آزمایش شده برای معرفی پزشکان بستری مناسب فراهم آوریم.این سیستم مسیری دقیق، هوشمند و آزمایش شده، از دیده شدن و معرفی پزشکان را طی می کند و به برندینگ پزشکان می انجامد.این سیستم چگونه کار می کند؟

تصور کنید فردی دچار مشکلات مفصلی شده و قبل از مراجعه به پزشک، می خواهد با جستجو در گوگل اطلاعاتی کلی در رابطه با مشکلات مفصلی و آرتروز بدست بیاورد. او با جستجوی عبارت "علائم آرتروز" با نتایج مختلفی مواجه می شود. از بین مطالب، هر کدام که بالاتر نشان داده شود، به عبارت جستجو شده نزدیک تر باشد و عنوان مناسب تری داشته باشد را باز می کند.

وقتی کاربر وارد صفحه ی مقاله می شود، ما در متن مقاله و ستون کناری آن پزشکانی که تخصصی مرتبط با محتوای مقاله دارند را به او نمایش می دهیم. به این ترتیب پزشک وقتی معرفی می شود که کاربر در حال خواندن مقاله ای در زمینه تخصصی اوست. این هدف گذاری شده ترین نوع معرفی است.

کاربر برای آشنایی بیشتر با پزشک با کلیک بر روی یکی از بنرها وارد پروفایل اختصاصی او می شود و مقالات و کلیپ های ویدیویی که از پزشک منتشر شده را در کنار دیگر اطلاعات پزشک از جمله تخصص، حوزه ی کاری، آدرس مطب، اطلاعات تماس و نوبت دهی مشاهده می کند.

کلیپ های ویدیویی که در آن پزشک در رابطه با مسائل مختلف حوزه ی کاری و تخصصی خود صحبت می کند در سایت و شبکه های اجتماعی شفاجو(اینستاگرام، آپارات، یوتیوب، تلگرام و...) منتشر می شوند. انتشار و دیده شدن مطالب علمی از زبان پزشکان به عنوان منابعی معتبر و قابل اطمینان تاثیر بسیار زیادی بر شناخته شدن و اعتماد مردم به پزشکان خواهند داشت.

برای درخواست مشاوره اینجا کلیک کنید!